Neutrogena – innowacyjne kosmetyki z wieloletnią tradycją.


Marka Neutrogena funkcjonuje na rynku od kilkudziesięciu lat i cieszy się uznaniem na całym świecie. Zyskała nie tylko sympatię i zaufanie ogromnej rzeszy klientów, ale również aprobatę i rekomendacje lekarzy dermatologów i kosmetologów. Do rodziny produktów Neutrogena należą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

Dużą popularnością cieszą się produkty oparte o słynną Formułę Norweską. Formuła bazuje na zastosowaniu gliceryny a inspiracją do jej opracowania były tradycyjne specyfiki stosowane przez arktycznych rybaków do ochrony skóry narażonej na działanie złych warunków atmosferycznych. Kosmetyki zyskały opinię niezastąpionych w sezonie zimowym, szczególnie przy dotkliwych mrozach. Znajdziemy wśród nich kremy i koncentraty do rąk, produkty do stóp, sztyfty i balsamy do ust oraz balsamy i emulsje do ciała. Do wyboru są linie nawilżające oraz intensywnie regenerujące.

W ramach oferty kosmetyków z Formuła Norweską dostępny jest też sezamowy ultralekki olejek do ciała oraz nawilżające chusteczki do oczyszczania twarzy. Część kosmetyków opartych o opisaną formułę testowana była na skórze szczególnie wrażliwej i jako całkowicie bezzapachowe rekomendowane są dla alergików. Dużą popularnością cieszy się nawilżająca linia z ekstraktami maliny nordyckiej.

Neutrogena opracowała również specjalistyczne linie kosmetyków do twarzy, dedykowanych dla skóry z niedoskonałościami: pomarańczową – Visibly Clear® Spot Proofing™, zieloną – Visibly Clear® Pore   Shine oraz różową – Visibly Clear® Pink Grapefruit.

Seria kosmetyków z różowym grejpfrutem działa silnie oczyszczająco i skutecznie eliminuje wągry i pryszcze. Linia Pore   Shine, wzbogacona o limonkę i mandarynkę, polecana jest dla skóry wymagającej matowienia i ukierunkowana na szybkie usuwanie nadmiaru sebum. Linia pomarańczowa, oparta o beztłuszczową formułę z kwasem salicylowym, przeznaczona jest do zapobiegania powstawaniu wyprysków. Wśród pielęgnujących kosmetyków do twarzy znaleźć można między innymi żele myjące, peelingi, kremy oraz maski.

Więcej informacji: https://www.neutrogena.com.pl/